Pasididžiuojanti Namų

Šeimininkė

gero maisto blog'as

LABAS! DŽIAUGIAMĖS, KAD APSILANKEI!

Gero maisto blog'as: PASIDIDŽIUOJANTI NAMŲ ŠEIMININKĖ

Pasididžiuojanti Namų Šeimininkė gimė 2009 metų rugpjūtį. Jį pradėjau rašyti aš - Daiva. Pradinis tikslas buvo paprasčiausiai turėti vienoje vietoje savo kulinarinius - konditerinius eksperimentus. Bet galiausiai pavirto į daug rimtesnį maisto blog'ą, kurį dabar aplanko ir kiti.

Labai greitai po atidarymo ir pirmųjų receptų, prie manęs prisijungė ir Rūta. Taip nuo tada čia ir darbuojamės iš peties :-)


Gero maisto blog'as: PASIDIDŽIUOJANTI NAMŲ ŠEIMININKĖ

Šiuo metu čia gali rasti paprastų, lengvai pagaminamų patiekalų. Jie suskirstyti į patogias grupes: užkandžius, karštus patiekalus, pyragus, sausainius ir pan. Yra ir patiekalų iš įvairių pasaulio šalių.

Taip pat nusprendėme dalintis ir specialiais receptais. Pavyzdžiui, patiekalais, kurie tinka sergantiems cukriniu diabetu*, ar tiems, kas negali valgyti kiaušinių.

Svarbią vietą mūsų blog'e užima ir konservavimas. Už jį atsakinga Rūta. Jos receptai jau daugelio pamėgti. Vienas iš populiariausių Rūtos receptų - Cukinija su česnaku.


Gero maisto blog'as: PASIDIDŽIUOJANTI NAMŲ ŠEIMININKĖ

Na, ką čia dar pridūrus... Gal trumpai prisistatysime, kas tokios esame.
________


Gero maisto blog'as: PASIDIDŽIUOJANTI NAMŲ ŠEIMININKĖ
DAIVA: Esu mažos mergaitės mama. Saldumynų mėgėja ir šio projekto steigėja. Suktis virtuvėje pradėjo patikti jau nuo vaikystės - kepdavau tortus smėlio dėžėje :-)

Padėsiu tau susipažinti su kai kuriais ispanų ir katalonų virtuvės "šedevrais", paprastais kasdieniais, šventiniais ir išbandytais receptais. O jei užsiprenumeruosi mūsų naujienlaiškį, karts nuo karto nudžiuginsiu naudingais paruoštukaisGero maisto blog'as: PASIDIDŽIUOJANTI NAMŲ ŠEIMININKĖ

RŪTA: Esu dviejų nuostabių vaikų mama. Naujų patiekalų fanė. Man taip patinka gaminti, kad iš kiekvienos kelionės į užsienį atsivežu ką nors, kas papildytų mano virtuvės rakandų kolekciją.

Siūlysiu tau mano šeimai patikusius patiekalus ir gausybę konservavimo receptų. Visi mano gaminti valgiai išbandyti "lietuviškomis sąlygomis" :-)
________

Tikimės, kad tau patiks mūsų projektas ir rasi ko ieškai. Ir labai nekantriai lauksime tavo komentarų, receptų ir šiaip tauškalų ;-)


Gero maisto blog'as: PASIDIDŽIUOJANTI NAMŲ ŠEIMININKĖ


* Mes nesame šios temos ekspertės. Dalinamės receptais, kurie tinka vienai mūsų giminaitei. Tad visada pasitark su savo gydytoju, ar visi ingredientai yra tau leidžiami.